tlo-aktualnosci

Aktualności

Menu

II Międzydyscyplinarny Turniej Szachowy

11 marca o godzinie 18 odbył się II Międzydyscyplinarny Turniej Szachowy. Impreza odbyła się zdalnie na platformie chess.com w systemie szwajcarskim. Była to świetna zabawa dla wielbicieli nie tylko szachów. Zwycięzcą okazał się student 2 roku matematyki Jakub Wójtowicz. Kubie serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że widzimy się za rok.

szachy

Warsztaty dla uczniów klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 156 w Krakowie

W piątek 4 marca gościliśmy na naszej Uczelni wspaniałych gości - piątoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 156.
Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od przypomnienia sobie informacji o wielokątach foremnych, a następnie zajęliśmy się tematem parkietaży. Uczniowie mieli szansę znaleźć przykłady parkietaży w życiu codziennym, oraz zbudować swoje własne za pomocą klocków reko. W drugiej części spotkania odbył się konkurs matematycznej ruletki, podczas którego uczniowie wykazali się obszerną wiedzą o wielokątach. Wszystkim poszło doskonale, mimo że pytania nie należały do najłatwiejszych 😉
Mamy nadzieję, że uczniowie są z siebie tak samo dumni jak my z nich!
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie oraz ich nauczycielce i opiekunce za możliwość tego inspirującego spotkania ❤

warsztaty

Kurs GeoGebra

Od 16 stycznia do 19 lutego mieliśmy okazję brać udział w Zaawansowanym Kursie GeoGebry. Jaki był cel tego kursu? Mogliśmy poszerzyć wiadomości i umiejętności związane z obsługą programu GeoGebra, wzbogaciliśmy warsztat pracy o nowe przykłady obejmujące: skrypty GeoGebry, listy, zaawansowane narzędzia tekstowe oraz nietypowe animacje. Mogliśmy się pobawić w tworzenie „kolorowanek”, animacji, nietypowe sterowanie punktami… a to tylko mała część tego co poznaliśmy i czego nauczyliśmy się w ciągu miesiąca.

geogebra

I Świąteczna Konferencja Matematyczna

15 grudnia 2021 roku odbyła się I Świąteczna Konferencja Matematyczna zorganizowana przez nasze Koło Matematyków UP. Wydarzenie to składało się z trzech części.

Świąteczną Konferencję Matematyczną zaczęliśmy od turnieju Hexa. Studenci mogli zmierzyć się ze sobą w tej wciągającej grze i nauczyć się nowych strategii. Nie było łatwo, ale zabawa była świetna. Następnie mogliśmy bardziej zintegrować się przy innych planszówkach. Był Farmer, Rummikub, Chińczyk, gry karciane… Całość dopełniała pyszna pizza. Zabawa zbliżyła do siebie wszystkich członków Koła Matematyków.

W części drugiej studenci wygłaszali referaty. Dowiedzieliśmy się wielu fascynujących rzeczy m. in. na temat palindromów, grze w SET’a czy strategiach w teleturniejach. Podczas sympozjum mieliśmy okazję zapoznać się i pograć w świąteczną wersję SET’a pod czujnym okiem Moniki. Od Justyny dowiedzieliśmy się, że kamil ślimak i liczba 1551 ma ze sobą coś wspólnego, a mianowicie są to PALINDROMY. Usłyszeliśmy, że już niedługo w kalendarzu będziemy mieć palindromiczną datę, a konkretnie chodzi o 22.02.2022. Tego dnia posłuchaliśmy również o strategiach w teleturniejach. Teraz dzięki Sandrze i Markowi żaden program nam nie straszny!

Cały dzień zakończyliśmy Wigilią. Ten czas poświęciliśmy na fascynujące rozmowy oraz dobre jedzonko.

swiateczna konferencja

Warsztaty dla uczniów „Chai and why”

W połowie listopada wzięliśmy udział w spotkaniu z serii „Chai and why” w 31 Liceum Ogólnokształcącym im. Romana Ingardena w Krakowie!

Tematem była „Matematyka w popkulturze”. Czy było fajnie podyskutować nad herbatką o matematyce? Niech uczniowie sami o tym opowiedzą:

„Atmosfera na zajęciach była naprawdę miła, można się było wyluzować i porozmawiać o ciekawych rzeczach. Studenci ciekawie opowiadali i potrafili zainteresować tematem, dzięki czemu nie było nudno.” Magda

„Spotkanie mi się bardzo podobało, studenci byli wyluzowani lecz też wiedzieli o czym mówią, atmosfera była świetna, czasem się wyrywał po prostu losowy temat to go omawialiśmy. 10/10 bym powtórzył to 🙂” Patryk

„Spotkanie bardzo mi się spodobało było bardzo charyzmatycznie oraz rozmaite ciekawe tematy i co najważniejsze można było wypić przepyszną herbatkę 🙂” Alek

Walne Zebranie

Dnia 18.11.2022 roku odbyło się zdalnie Walne Zebrania Członków Koła Matematyków UP. Mieliśmy zaszczyt gościć naszą opiekun Koła Panią dr Agnieszkę Kowalską. W trakcie spotkania Zarząd Koła podziękował wszystkim zaproszonym gościom i członkom za całoroczny wkład pracy oraz zaangażowanie. Zebraniu towarzyszyły wybory nowego zarządu. Prezesem został Artur Bromboszcz, Wiceprezesem Sandra Branicka, Skarbnikiem Izabela Czarnota oraz Sekretarzem Magdalena Żurawska. Ze względu na zdalną formę spotkania wieczór integracyjny odbył się we własnych domach z włączonymi kamerkami.

XV Ogólnopolskie Sympozjum Studentów Matematyki

Po rocznej przerwie spowodowanej wirusem powracamy z kolejnym sympozjum. Tym razem pod hasłem "Zd@lnych matematyków". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych w terminie 16-17 kwietnia 2021 r. Więcej infomacji i zgłoszenia w zakładce XV Sympozjum Kół Naukowych.

sympozjum

V Edycja Turnieju Matematyczna Ruletka

Kolejna edycja NAJBARDZIEJ wyczekiwanego turnieju w Instytucie Matematyki organizowanego przez Koło Matematyków UP znów powraca!

Matematyczna Ruletka odbędzie się

28 listopada 2019 r.
w sali 216
o godzinie 12:15.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów IM do wzięcia udziału w turnieju i kibicowaniu!

Zapisy w Kole Matematyków (sala 117).
ruletka

XVI Bal Matematyka!

Kochani!
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy 11 stycznia 2020 na Balu Matematyka.

*Wpisanie na listę odbywa się po wpłaceniu zaliczki 50 zł/ osoba lub całej kwoty!

bal


Walne Zebranie Koła Matematyków UP

W piątek 25 października 2019 o godzinie 16:30
odbędzie się Walne Zebranie Koła,
w czasie którego przedstawiony zostanie
plan pracy na ten rok akademicki
oraz odbędą się
wybory uzupełniajace do zarządu.

Gratulacje

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze
Maciejowi Ziębie
Otrzymał on grant
''Konfiguracje i rodziny krzywych płaskich"
w ramach programu Najlepsi z Najlepszych 4.0.
Opiekunem projektu jest
prof. dr hab. Tomasz Szemberg.

Maciek

Maciek życzymy Ci dalszych sukcesów!

!!!!WITAMY!!!!

Serdecznie witamy wszystkich
studentów oraz pracowników
naszego zacnego wydziału w nowym roku akademickim 2019/2020!!!
Absolwentom gratulujemy a za wszystkich przygotowujących się do obrony trzymamy kciuki :)!

Do zobaczenia na korytarzu ;)
so... we meet again
*lub w pokoju 117Walne Zebranie Koła Matematyków UP

W środę 5 czerwca 2019
o godzinie 17:30 w sali 216
odbędzie się Walne Zebranie Koła, w czasie którego podsumujemy ten rok naszej pracy oraz powołamy nowy zarząd KM UP na rok akademicki 2019/2020.

Festiwal Studenckich Kół Naukowych

7 maja nasze Koło uczestniczyło w Festiwalu Studenckich Kół Naukowych o Puchar Prorektora ds. Studenckich Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, który odbył się w Klub BAKAŁARZ! Mogliśmy podczas tego img-wydarzenia dowiedzieć się więcej na temat tego, jak funkcjonują inne Koła naszego Uniwersytetu oraz jak moglibyśmy ulepszyć naszą działalność

Dziękujemy Opiekun Koła Pani dr. Agnieszce Kowalskiej za wsparcie i obecność oraz serdecznie gratulujemy zwycięzcom
Koło Naukowe Studentów Instytutu Politologii UP!

Festiwal Studenckich Kół Naukowych

XIV Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych

Jak co roku, odbędzie się organizowane przez nas XIV już Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych w terminie 5-7 kwietnia 2019 r.
Więcej infomacji i zgłoszenia w zakładce XIV Sympozjum Kół Naukowych. sympozjum

Fantastyczne martyngały

Członkowie Koła serdecznie zapraszają wszystkich studentów, jak i pracowników UP na wykład Pana Doktora Ireneusza Krecha pt. "Fantastyczne martyngały i jak je znaleźć", który odbędzie się w czwartek 10 stycznia 2019 r. o godzinie 12:15 w sali 216.

Stypendium MNiSW dla Członkini naszego Koła!

Mamy przyjemność ogłośić, że członkini naszego Koła Ania Wicher za swoje wybitne osiągnięcia została wyróżniona Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2018/2019.

Składamy Ani najszczersze GRATULACJE i życzymy dalszych sukceów!!!!!! :)

Więcej informacji pod linkiem: www.stypendia.up.krakow.pl

Wicher


Menu na XV Bal Matematyka

Przygotowania w pełni! Oto nasze Menu :)

Menu na bal

IV Edycja Turnieju Matematyczna Ruletka!

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów WMFT chętnych do wzięcia udziału w kultowym już turnieju na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym organizowanym przez Koło Matematyków UP. Matematyczna Ruletka odbędzie się
6 grudnia 2018 r. w sali 216 o godzinie 12:15.

Zapisy trwają do 30 listopada w sali 217 lub pod adresem mailowym:
kolomatematykow.up@gmail.com.

P.S. Atrakcyjne nagrody i świetna zabawa czekają!

Ogólnopolska Sesja Studentów Matematyki

Serdecznie zapraszamy do udziału w OSSM organizowanej przez Koło Matematyków UJ we współpracy z:
Kołem Naukowym Matematyki Finansowej UJ,
Studenckim Kołem Naukowym Matematyków PK,
Studenckim Kołem Matematyków AGH
oraz
Kołem Matematyków UP :).

Jest to okazja do poszerzenia wiedzy z każdej dziedziny Matematyki.
Na zainteresowanych czeka udział w ciekawych prelekcjach i referatach.
Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów na stronie Ogólnopolskiej Sesji Studentów Matematyki oraz dołączenia do img-wydarzenia na Facebooku.

XV Bal Matematyka!

Kochani! Dużo jedzenia, picia i zabawy gwarantowane! Wszystko na naszym balu, na którym zabawa potrwa do białego rana. Serdecznie Was zapraszamy do licznego uczestnictwa! Chcesz wiedzieć więcej? Masz jakieś pytania? Napisz do nas śmiało lub przyjdź porozmawiać w pokoju 217.

sympozjum


Akcja rekrutacja! :)

Jesteś zainteresowany dołączeniem do nas? Chciałbyś uzyskać informacje na temat naszej działalności, poznać więcej szczegółów? Nie ma problemu!
Zapraszamy wszystkich chętnych do przyjścia na Spotkanie Informacyjne, które odbędzie się 4.10.2018 r. o godzinie 12:15 w sali nr 217!
Oczywiście nie obejdzie się bez słodkiego poczęstunku!
Obiecujemy, że warto przyjść!

Sesja, obrony, sesja, obrony... i wakacje!

Koło Matematyków UP życzy wszystkim studentom zdanej sesji, obronionych prac dyplomowych, a to wszystko na 5.0 !!! :) Później... udanych wakacji!

Wszystkich kandydatów na studia na naszym kierunku zapraszamy do zapisów do naszego Koła już w najbliższym czasie! Więcej informacji niebawem.Walne Zebranie Koła Matematyków

Zarząd Koła Matematyków UP zwołuje Walne zebranie. Odbędzie się ono w czwartek 7 czerwca 2018r. o godzinie 12:15 w sali 216, podczas którego m.in. odbędą się wybory nowego Zarządu KM UP na rok akademicki 2018/19. Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków KM UP.

Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie

Dnia 19.05 odbędzie się Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie. Serdecznie zapraszamy.

Wykład Pana Doktora Stanisława Siuduta

Koło Matematyków UP serdecznie zaprasza pracowników i studentów IM UP na wykład Pana Doktora Stanisława Siuduta pt. "Równania funkcyjne Cauchy’ego ". Spotkanie odbędzie się 17 maja 2018r. o godzinie 12:30 w sali 216.

Na wykład serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i pracowników UP.

Egzemplarze książki pt. "Równania funkcyjne w matematyce szkolnej i nie tylko" przekazane dla naszego Koła od samego autora - Prof. dr. hab. Zenona Mosznera!

Dnia 18 kwietnia 2018r. Koło Matematyków otrzymało egzemplarze książki pt. "Równania funkcyjne w matematyce szkolnej i nie tylko". Książki przekazał nam były rektor Uniwersytetu Pedagogicznego (1971/72 – 1974/75, 1981/82 – 1983/84), a tym samym autor książki, prof. dr hab. Zenon Moszner.

Za przekazane książki ogromnie dziękujemy!

mosznerHarmonogram XIII Sympozjum Kół Naukowych

sympozjum

XIII Sympozjum Kół Naukowych

sympozjum

Wykład dr Anny Widur dotyczący prawa oświatowego

Dnia 22.03.2018r. o godzinie 12:30 w sali 216 w Instytucie Matematyki odbędzie się wykład poświęcony obecnemu prawu oświatowemu. Tematyka zostanie poruszona przez dr Annę Widur - Dyrektora ds. merytorycznych Szkoły Matematyki Alfa w Krakowie.

Na wykład serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i pracowników UP.

Logiczne spotkanie integracyjne KM UP!

Dnia 20.03.2018r. w godzinach wieczornych Członkowie naszego Koła spotkają się podczas nietypowego zebrania. Nie tak jak podczas standardowego, cotygodniowego spotkania, będa dyskutować nad sprawami bierzącymi oraz problemami matematycznymi, ale zmierzą się z sobą w grach planszowych wymagających logicznego myślenia!

Trzymajcie kciuki! Niech wygra lepszy! :)

Dzień otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych matematyką maturzystów na Dzień Otwarty, który odbedzie się 15.03.2018r.

W szczególności zapraszamy w godzinach 9.00–14.00 do budynku przy ul. Podchorążych 2, hol na I piętrze przed wejściem do Instytutu Matematyki na Warsztaty „Świat gier matematycznych i logicznych”.

Link do strony Dni Otwartych: http://www.up.krakow.pl/dzienotwarty

Konferencja EuroMath w IM UP

W dniach 7-11 marca 2018r. w Instytucie Matematyki UP odbędzie się międzynarodowa konferencja dzieci i młodzieży EUROMATH 2018. Konferencja organizowana jest przez Thales Foundation i objęta jest honorowym patronatem prezydenta miasta Krakowa, profesora Jacka Majchrowskiego.

Nasze Koło pomaga w organizacji konferencji EuroMath. Serdecznie zapraszamy!
Link do strony konferencji: https://www.euromath.org/

XIV BAL MATEMATYKA

XIV Bal Matematyka

Ogólnopolska Sesja Studentów Matematyki 2017

Ogólnopolska Sesja Studentów Matematyki to konferencja studencka organizowana przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Akademi Górniczo- Hutniczej i Politechniki Krakowskiej. To okazja do pogłębienia wiedzy na temat wszystkich dziedzin matematyki – od teoretycznej po stosowaną. Odbędzie się ona w dniach 8-10 XII 2017r.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach i referatach, a także wygłosić własne prace i zaprezentować plakaty. Jest to także doskonała okazja do zawarcia nowych interesujących znajomości. Na naszej konferencji studenci z różnych miast i uczelni będą mogli wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o wspólnych pasjach i razem świetnie spędzić czas w Mieście Królów.

Dobra zabawa i satysfakcja gwarantowane!III Edycja Turnieju Matematyczna Ruletka!

Kolejna edycja najbardziej szalonego (pozytywnie szalonego!) turnieju na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym organizowanego przez Koło Matematyków UP znów powraca! Matematyczna Ruletka odbędzie się 7 grudnia 2017 r. w sali 216 w godzinach 12:00-14:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów WMFT do wzięcia udziału w turnieju. Zapisy trwają do 30 listopada w sali 217 lub pod adresem mailowym: kolomatematykow.up@gmail.com. Czekają atrakcyjne nagrody.

P.S. Zapraszamy na widownię do kibicowania i wspólnej zabawy, również osoby spoza Wydziału. Nagrody czekają!

Mecz siatkówki Pracownicy IM UP vs Koło Matematyków UP!

W dniu 27.11.2017 r. (poniedziałek) o godz. 18:30 na sali gimnastycznej UP przy ul. Podbrzezie 3 w Krakowie odbędzie się mecz siatkówki Pracownicy IM UP vs Koło Matematyków UP. Zapowiada się pasjonujące spotkanie pełne emocji i zdrowej rywalizacji. Niech wygra lepszy!

Spotkanie z przedstawicielami szkoły matematyki Alfa

Koło Matematyków UP serdecznie zaprasza pracowników i studentów IM UP na spotkanie z przedstawicielami szkoły matematyki Alfa, na których będzie można uzyskać informacje w sprawie staży. Odbędzie się ono 23 listopada 2017 r. o godzinie 12:30 w sali 216.

Zapisy nowych Członków do Koła!

Koło Matematyków UP zaprasza wszystkich - i tych nowych i tych starych! - studentów Instytutu Matematyki UP, na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 19.10.2017r. o godz. 12:00 w sali 217 :)
Podczas spotkania opowiemy Wam o naszej dotychczasowej działalności, pomysłach na nowy rok oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania. Przyjdź i przekonaj się, jak u nas jest FAJNIE! :) Osoby zainteresowane otrzymają możliwość złożenia podania do KM UP w celu zostania jego nowym Członkiem. ZAPRASZAMY!

PS Mamy pyszne ciastka i duuuuużo kawy i herbaty!

Student Roku! :)

Koło Matematyków UP zaprasza wszystkich do aktywnego kibicowania Ani!
Ania ma szansę zostać studentem Roku 2016/17! Zasługuje na ten tytuł jak nikt inny! :) Szczegóły: http://www.up.krakow.pl/uniwersytet/aktualnosci/2222-glosuj-na-studenta-roku-2016-2017

Sesja, obrony, sesja, obrony ... i wakacje!

Koło Matematyków UP życzy wszystkim studentom zdanej sesji, obronionych prac dyplomowych, a to wszystko na 5.0 !!! :) Później... udanych wakacji!

Wszystkich kandydatów na studia na naszym kierunku zapraszamy do zapisów do naszego Koła już w najbliższym czasie! Więcej informacji niebawem.

Walne zebranie Koła Matematyków UP

Zarząd Koła Matematyków UP zwołuje Walne zebranie.
Odbędzie się ono w czwartek 8 czerwca 2017r.
o godzinie 12:00 w sali 114,
podczas którego m.in. odbędą się wybory nowego Zarządu KM UP na rok akademicki 2017/18.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków KM UP.

XVI międzyuczelniana Sesja Studencka

sympozjum

Ogromny sukces naszego Koła! :)

Z dumą pragniemy poinformować, że nasze Koło zdobyło III miejsce w Festiwalu Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie o Puchar Prorektora ds. Studenckich za dotychczasową działalność. Członkowie Koła zaprezentowali się pod tytułem "A właściwie dlaczego Koło Matematyków?".

Harmonogram XII Ogólnpolskiego Sympozjum Kół Naukowych

sympozjum

XII Ogólnpolskie Sympozjum Kół Naukowych

sympozjum

Wykład Pana Doktora Zbigniewa Powązki

Koło Matematyków UP serdecznie zaprasza pracowników
i studentów IM UP na wykład Pana Doktora Zbigniewa Powązki
pt. "Przykładowe związki matematyki z przyrodą".
Spotkanie odbędzie się 19 stycznia 2017r. o godzinie 13:00
w sali 114.

Wykład prof. dr hab. Tomasza Szemberga

Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Matematycznego, Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk
w Centrum Młodzieży im. dr H.Jordana oraz Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
serdecznie zapraszają
na wykład, który wygłosi prof. dr hab. Tomasz Szemberg
z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie pod tytułem Symetrie.
Wykład odbędzie się 15 grudnia 2016r. o godzinie 18:00 w auli A1.

XIII BAL MATEMATYKA

sympozjum

Wykład doktora Ireneusza Krecha

Koło Matematyków UP serdecznie zaprasza pracowników
i studentów IM UP na odczyt doktora Ireneusza Krecha
pt. "Po co matematykowi prawdopodobieństwo?"
Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2016r. o godzinie 12:30
w sali 114.

Matematyczna Ruletka

Koło Matematyków UP serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznej edycji "Matematycznej Ruletki".
Turniej odbędzie się 1 grudnia 2016 roku w sali 216.


Wykład im. A.Z Krygowskiej

Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na wykład im. A.Z.Krygowskiej.
Wykład pt."Matematyka w mózgach" wygłosi Profesor Włodzisław Duch wykładowca UMK w Toruniu.
Spotkanie odbędzie się 27 października 2016 roku o godzinie 17:15 w sali 110N (nowy budynek UP przy ulicy Podchorążych 2).

Wykład profesora Jacka Chmielińskiego

Serdecznie zapraszamy na wykład
profesora Jacka Chmielińskiego
pt. „Jakie powinniśmy płacić podatki, czyli o pewnym równaniu funkcyjnym”.
Wykład odbędzie się 27 października 2016 roku o godzinie 13:00 w sali 216.

Walne zebranie koła

Zarząd Koła Matematyków UP zwołuje Walne zebranie koła.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 20 października 2016r.
o godzinie 13:00 w sali 217.

Spotkanie organizacyjne KM UP

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne
Koła Matematyków Uniwersytetu Pedagogicznego.
Spotkanie odbędzie się 13 października 2016r.
o godzinie 12:30 w sali 217.
Podczas spotkania będą porwadzone zapisy
nowych Członków
do KM UP.

Walne zebranie koła

Zarząd Koła Matematyków UP zwołuje walne zebranie koła w środę 8 czerwca 2016r. o godzinie 9:30 w sali 216, podczas którego nastąpi podsumowanie działalności Koła w roku akademickim 2015/16 oraz odbędą się wybory nowego Zarządu na rok akademicki 2016/17.

Wykład profesora Tomasza Szemberga

Serdecznie zapraszamy na wykład profesora Tomasza Szemberga pt. „Matematyczne kolorowanki”. Odbędzie się on 18 maja 2016 roku o godzinie 10:30 w Sali 114.

XI Sympozjum KÓŁ NAUKOWYCH

sympozjum

XI Sympozjum KÓŁ NAUKOWYCH

sympozjum

XI Sympozjum KÓŁ NAUKOWYCH

sympozjum

XII Bal Matematyka

bal

Dzień Gier Matematycznychasd

Dzień Gier

Dzień gier

X Sympozjum KÓŁ NAUKOWYCH

sympozjum

X Sympozjum KÓŁ NAUKOWYCH

sympozjum

XI Bal Matematyka Bal Maskowy

nie wyswietla

DZIEŃ GIER MATEMATYCZNYCH

nie wyswietla

DYŻURY KOŁA W SEMESTRZE ZIMOWYM

dyzur

CZASOPISMO

"Prace Koła Matematyków Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie"

XIII Międzyuczelniana Sesja Studencka

plakat

informacje

"PIDSTRYHACH READINGS 2014" -Conference of young scientists - Lviv, Ukraine

informacje

III Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej

informacje

SYMPOZJUM - LISTA UCZESTNIKOW

lista uczestnikow

SYMPOZJUM

sympozjum

SYMPOZJUM

sympozjum

formularz

DYŻURY KOLA W SEMESTRZE LETNIM

dyzur

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŒWIĽT

X JUBILEUSZOWY BAL MATEMATYKA

X JUBILEUSZOWY BAL MATEMATYKA

DYŻURY KOŁA

W semestrze zimowym 2013/2014

Sala 217

PONIEDZIAŁEK 13:30-14:30

WTOREK 10:00-12:00

14:30-16:00

SRODA 13:00-15:00

CZWARTEK 12:00-15:00

Dzień gier matematycznych

Dzień gier matematycznych

Warszaty Latex'a

Kiedy? 17.XI i 24.XI. 2013r.
O której? godz. 15
Gdzie? sala 216

więcej informacji

8 ogólnopolskie sympozjum kół naukowych

***

IX Bal Matematyka

bal